O programu WRYKRYS

Technologický program WRYKRYS je CAD/CAM software určený pro přípravu výroby na pálicích a řezacích CNC strojích. Vznikl na základě více než dvacetiletých zkušeností v oboru a je navržen tak, aby výrazně usnadnil a zjednodušil tvorbu pálicích plánů.
WRYKRYS disponuje řadou pokročilých technologických funkcí, nabízí automatické skládání (nesting), vlastní CAD systém, možnost tvorby vzduchotechnických maker, volitelně pak například 3D modul pro řezání úkosů. Software je strojově nezávislý - obsahuje postprocesory pro desítky značek strojů s možností vytvořit si postprocesor nový. V současnosti je po celém světě v provozu přibližně 3000 instalací.

Produktové info - WRYKRYS (pdf)

Program se neustále vyvíjí, doporučujeme proto sledovat stále aktualizovanou historii změn. Nejnovější verzi naleznete vždy v sekci download.

K dispozici je volně šiřitelná demoverze. Program je chráněný hardwarovým klíčem, takže v této demoverzi nejsou možné výstupy řídícího kódu stroje. Demoverze slouží k předběžnému seznámení s programem. Po připojení hardwarového klíče se z demoverze stane standardní plně funkční program.

V současnosti je k dispozici 10 jazykových verzí. Po instalaci je předvolena čeština. Pro změnu jazyka zvolte nabídku Nastavení -> Jazyk.


Ukázkové screenshoty z programu:Doporučená konfigurace pro aktuální verzi

  • Počítač s dvou nebo čtyřjádrovým procesorem
  • Monitor s rozlišením 1920x1080 nebo vyšším
  • Volné místo na disku cca 1 GB
  • Libovolná tiskárna
  • Myš s kolečkem
  • Operační systém MS Windows 7, 8, 8.1, 10, 11

Pořízení programu WRYKRYS

Software WRYKRYS se standardně dodává s novými pálícími a řezacími stroji a cenovou nabídku řeší výrobci těchto strojů. V případě zájmu o upgrade programu WRYKRYS, rozšíření licence na více pracovišť, výměnu starého HW klíče, atd. kontaktujte svého distributora.

V jiném případě (např. koupě staršího stroje nebo dodávky od jiných výrobců nenabízejících WRYKRYS) je možnost software zakoupit u naší firmy a cena je řešena dohodou.

Nabízíme také školení programu WRYKRYS - u Vás či u nás ve firmě.
Cena školení je 500Kč + DPH / hod a v případě školení ve Vaší firmě pak za dopravu 8Kč + DPH / km. Rozsah školení pro nové uživatele je obvykle cca 4 hodiny.